ضد چاوشی

بحث های متفرقه در این قسمت قرار می گیرند

Re: ضد چاوشی

پستتوسط SETARE » 9 آبان ماه 1391, 21:16

سلام...
آهان ... این شد یه چیزی...این ینی حرف زدن با دلیل و برهان...
اولا باید بگم که وبلاگ من از تاریخ10مهر ماه راه اندازی شد...و اولین مطلب باید سر و صدا ایجاد میکرد...و من مطلب ما به دلقک نمیخندیم بود...من رابطه ای با اون سایت داشتم و یکی از مسئولینش رو میشناختم...و با اس ام اس در ارتباط بودیم ...در واقع نوعی حلالیت حاصل شده بود...پس من کارم رو شروع کردم و مطالبی رو نوشتم که شاید بعضی از طرفداران چاووشی توی دلشون این حرفا غمباد شده بود ولی به خاطر علاقه شدید نمیتونستن باز گو کنند...
و ین رو هم قبول دارم که پست های اول به شدت شفاف بود و من به شدت شفاف گویی میکردم...به مرور زمان مطالب مفهومی تر میشد و برداشت ها ازادتر که این مهم رو به بازدید کننده ها همیشه گوش زد میکنم که برداشت ازاده...
ببینید اقا...باید قبول کرد که ضعف همیشه ضعفه پس تا بازگو نشه فرد پی نمیبره.کسی خودش رو از درون نمیبینه پس باید برای رفع عیب از بیرون دیده بشه...ونقد ینی آن چشم بیرونی...خوب طبیعیه ضد چاووشی هم از چاووشی بگه هم از طرفدار بگه پس فقط ضعف های اون وبلاگ رو به تصویر کشیدم چون باشون در ارتباط بودم...و ان مسئول همیشه توضیحاتی رو راجع به نقد های من میداد...
در مورد نظرات باید بگم که خوب نفس نظر مهم نیست که اون آقا گفته بودن""""همین که هیشکی برات نظر نذاشته یعنی اینکه هیشکی برات اهمیتی قائل نیست"""من مطالب رو واضح نوشتم گفتم که خودتون به خواننده ای بد گویی میکنید و توقع دارید کسی به شما چیزی نگه...اما درد همیشه درده...حرف زیاده سرت رو به درد نیارم...اما یادت باشه از کسانی که همیشه موافق تو هستند چیزی نمی آموزی...
موفق باشی و بی صبرانه منتظرت هستم...
آواتار تصادفی
SETARE
کاربر عادی چاوشی از نگاه دیگر
کاربر عادی چاوشی از نگاه دیگر
تاريخ عضويت: 7 آبان ماه 1391, 01:01
تشکر کرده: 0 بار
تشکر شده: 4 بار

برای نویسنده این مطلب SETARE:
admin (9 آبان ماه 1391, 00:47)

Re: ضد چاوشی

پستتوسط admin » 9 آبان ماه 1391, 01:17

و اولین مطلب باید سر و صدا ایجاد میکرد...

خب یعنی برای اینکه وبلاگتون پر بازدید بشه باید به چاوشی بی احترامی می کردید؟و فکر کردید با انتخاب این خواننده موفق میشید؟

پس من کارم رو شروع کردم و مطالبی رو نوشتم که شاید بعضی از طرفداران چاووشی توی دلشون این حرفا غمباد شده بود ولی به خاطر علاقه شدید نمیتونستن باز گو کنند...

درسته انتقاد و بحث در مورد کارهای چاوشی خوبه
ولی بی احترامی کردن نه اصلا خوب نیست.

اگر بی احترامی نردید اون عکس سوم رو نگاه کنید.
و ین رو هم قبول دارم که پست های اول به شدت شفاف بود و من به شدت شفاف گویی میکردم...به مرور زمان مطالب مفهومی تر میشد و برداشت ها ازادتر که این مهم رو به بازدید کننده ها همیشه گوش زد میکنم که برداشت ازاده...

خب ما هم مطالب اولتون رو گفتیم و درمورد مطالب اولتون صحبت کردیم و دیدیم که به شفافی به آقای چاوشی بی احترامی کردید.
توی همون عکس سوم انگار عکسی ناپسند در مورد موضوعتون استفاده کردید که الان نمایش داده نمیشه.
ببینید اقا...باید قبول کرد که ضعف همیشه ضعفه پس تا بازگو نشه فرد پی نمیبره.کسی خودش رو از درون نمیبینه پس باید برای رفع عیب از بیرون دیده بشه...

جوابشو بالا گفتم که با بی احترامی نمیشه ضعف رو از بین ببریم.
خود آقای چاوشی هم گفتن پذیرای انتقاد های منطقی و درست و همراه با ادب هستن

ونقد ینی آن چشم بیرونی...

من هر چی عکس سوم رو میبینم نقد نمی بینم. همون شده مهد کودک . . .
یا عکس دوم که چاوشی سختیاشو به رخ میکشه.
واقعا بده برای کسی که اینقدر سختی کشیده برای کی؟؟؟ بعد اینطوری در موردش گفته بشه؟

خوب طبیعیه ضد چاووشی هم از چاووشی بگه هم از طرفدار بگه پس فقط ضعف های اون وبلاگ رو به تصویر کشیدم چون باشون در ارتباط بودم...

نمیدونم خب مگه خودشون قسمت انتقاد پیشنهادات ندارند که به خودشون بگید نه اینکه بیایید یه پستی بزنید و ...

در مورد نظرات باید بگم که خوب نفس نظر مهم نیست که اون آقا گفته بودن""""همین که هیشکی برات نظر نذاشته یعنی اینکه هیشکی برات اهمیتی قائل نیست"""من مطالب رو واضح نوشتم گفتم که خودتون به خواننده ای بد گویی میکنید و توقع دارید کسی به شما چیزی نگه...اما درد همیشه درده...حرف زیاده سرت رو به درد نیارم...اما یادت باشه از کسانی که همیشه موافق تو هستند چیزی نمی آموزی...
موفق باشی و بی صبرانه منتظرت هستم
...

اینم کلا نفهمیدم چی شد. خیلی از نظرات همینطور بودند.
بنده شخصا به نظرات کاربرا و بازدید کنندهام احترام میزارم.

و چند کلام آخر:
من جواب کاملی از حرف هاتون نگرفتم و فقط داشتید توجیح می کردید ...
دوست عزیز اگر طرفدار چاوشی هستید طرفداریشو بکنید نزارید به حاشیه های کشیده بشه و اگر انتقاد دارید با ادبیات خوب و منطقی بپردازید نه با بی احترامی . آقای چاوشی نباید به ساز هر نفر برقصه . از چاوشی طلب دارید؟اون خودش می دونه باید چی کار کنه و کجا باید حرف و کجا باید سکوت کنه و شاید ماییم که نمی دونیم .چاوشی همیشه از طرفدارهاش خوب گفته و همیشه طرفداریشون کرده.بنده که مدیر این وبسایت هستم همیشه طرفدار چاوشی هستم مگه ببینم چاوشی نخواد و خودش بیاد بگه که طرفدارش نباشم و هیچ وقت به حاشیه سازی ها گوش نمی کنم چون می دونم اونا فقط می خوان چاوشی رو از این اوج قدرت خراب کنند.هر کسی هم که فعالیتی توی سایتی وبلاگی و ... داره به خاطر علاقه اش به چاوشی هست فعالیت می کنه و نه پولی میگیره و نه چیز دیگه  این سایت هم همینطوره .
این پستو می بندم چون بحث مفیدی توش نمی بینم .
موفق باشید

تاپیک قفل شد

سادگی شگفت انگیز است
نماد کاربر

admin
مدیریـــــــــــــت کل سایت
مدیریـــــــــــــت کل سایت
تاريخ عضويت: 23 اسفند ماه 1390, 22:57
تشکر کرده: 140 بار
تشکر شده: 45 بار
حالت من: Cloud_9
بهترین آلبوم: یک شاخه نیلوفر