تالار گفتمان چاوشی از نگاه دیگر - قوانين انجمن

ثبت نام شما در انجمن “تالار گفتمان چاوشی از نگاه دیگر” به منزله پذيرش تمام قوانين ذكر شده مي باشد و با خاطيان مطابق قوانين برخورد خواهد شد  :


 

قوانين بنيادي :

در انتخاب نام کاربر دقت لازم داشته باشيد و حدالامكان نام كاربري با حروف لاتين (انگليسي) و واقعی تعيين شود . در صورت ديدن استفاده از نام هاي کاربري رکيک وزشت و همچنين ضد ايراني کاربر بدون اطلاع اخراج خواهد شد.

رعايت ادب و احترام در برابر ديگر کاربران براي فعاليت  الزاميست. در صورت مشاهده هرگونه بي احترامي, با کاربر فوق برخورد خواهد شد.

استفاده از متون يا تصاوير رکيک و ناشايست که با عرف جامعه ي ايراني در تناقض باشد تحت هر عنوان غير مجاز است.


ممكن است مديران اين انجمن قوانين ديگري نيز تعريف كرده باشند ، براي اطلاع از اين قوانين با مديريت تماس بگيريد معمولا این قوانین در همان بخش اضافه خواهند شد.

 

- قوانين ارسال پست :


زبان رسمي اين انجمن فارسي است،لذا از نوشتن با رسم الخط هاي ديگر جز فارسي جدا خود داري نماييد چنین پست هایی پست مربوطه حذف خواهند شد وکاربران حق هیچ گونه شکایتی را ندارند.

در صورتی که مطالب را از سایت های دیگه کپی می کنید حتما منبع رو ذکر کنید تا حقوق سایت نویسنده رعایت شود و همچنین اگر طلبی از این سایت بر می دارید و در جای دیگه استفاده می کنید حتما نام چاوشی از نگاه دیگر رو ذکر فرماییدچنانچه تاپیک و یا پیغامی‌ از کاربران توسط مدیری در انجمن حذف و یا ویرایش شود در صورت داشتن سؤال در این رابطه، لطفاً برای مدیر آن انجمن، ناظمان، ناظر و یا مدیریت کل یک پیغام خصوصی‌ ارسال کرده و سؤال خود را به صورت خصوصی‌ مطرح نمایید. در صورت مطرح کردن سؤال خود در انجمن‌های عمومی‌، آن ارسال و یا تاپیک زائد سریعاً حذف خواهد شد و سؤال شما بدون جواب خواهد ماند.در صورت مشاهده هرگونه مسایل خلاف قوانین انجمن از کاربران دیگر، آدرس تاپیک مربوطه را برای مدیر آن انجمن، مدیران کل انجمن یا مدیریت کل ارسال نمایید تا سریعاً به موضوع رسیدگی‌ شود.

هرگونه بحثی‌ که موجب انحراف تاپیک‌ها از موضوع و مسیر اصلی‌ خود شود به نوعی که خلاف قوانین انجمن باشد، در صورت تشخیص مدیران حذف خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از تاپیک‌های ایجاد شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن موضوع آن جلوگیری نمایند. در صورتی‌ که کاربری باعث انحراف موضوع تاپیک‌های ارسالی‌ شما شد، می‌توانید لینک تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمایید تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.اگر قصد دارید سایت خود را معرفی کنید، از انجمن معرفی سایت استفاده کنید که پس از تایید مدیران سایت شما معرفی خواهد شد. از ارسال تاپیک‌های تبلیغاتی و معرفی محصولات و امثال آن خودداری کنید و برای معرفی چنین خدماتی با مدیریت کل سایت تماس گرفته و بنر تبلیغاتی اجاره نمایید. از ارسال پیغام خصوصی و ارسال پست در انجمن‌ها و پروفایل‌ها و ... به جهت دعوت‌ برای عضویت در سایت‌های دیگر خودداری کنید.

لطفا در هنگام پست دادن نوع فونت و همچنین اندازه و رنگ قلم خود رو مناسب انتخاب کنید تا کاربران دیگه بتونن راحت تر موضوع را بخوانند

قبل از طرح هرگونه سوال, با استفاده از Search از اينکه سوال مورد نظر شما قبلا مطرح نشده باشد اطمينان حاصل فرمائيد. با کاربراني که سوالات تکراري مطرح کنند برخورد خواهد شد.

براي هر موضوع تخصصي يک بخش در نظر گرفته شده است. هنگام باز کردن تاپيک جديد دقت لازم را براي مرتبط بودن موضوع تاپيک با بخش مربوطه به کار گيريد.

هنگام ارسال موضوع جديد از عنوان مناسب و مرتبط با موضوع تاپيک استفاده کنيد. از انتخاب عناويني مانند "يکي کمک کنه"،"مشكل"،"درخواست راهنمايي" و ... خودداري کنيد.
 

 

ساير موضوعات :


کاربران ميتوانند از پيغام خصوصي براي ارتباط با يکديگر استفاده نمايند اما با توجه به اينکه صاحب سايت اجازه دسترسي و نظارت بر اين حق شخصي کاربران را ندارد هيچگونه مسوليتي در قبال پيغام ها را بر عهده خواهد داشت.


توجه: در صورت مشخص شدن مسئله اي در پيغام هاي خصوصي که موجب ناراحتي يک کاربر شود با  خاطي برخورد خواهد شد.

هیچ کاربری اجازه دخالت در مسائل مدیریتی سایت را ندارد. چنانچه کاربری خودسرانه به جای مدیران سایت تصمیم گرفته و شخصاً با کاربر دیگری برخورد کند سریعاً ارسال وی حذف و با وی برخورد خواهد شد.

 

دوستان این قوانین برای حفظ نظم و همچنین امنیت در انجمن قرار داده شده و به منزله سخت گیری به کاربر نیست حتی ما قوانین رو طوری قرار دادیم تا شما به راحتی بتوانید در سایت فعالیت کنیدو لحظات خوبی در این سایت وانجمن داشته باشید .ممکن هست این قوانین در آینده تغییر کند که در صورت تغییر اون رو در انجمن اطلاعیه سایت خواهیم زد. در صورت هرگونه سوال با ایمیل سایت به آدرس info@M-chavoshi.ir در ارتباط باشید.
با تشکر از همکاریتونبازگشت به صفحه ورود